Szanowni Państwo!!! W zakładce dla uczniów i rodziców znajdą Państwo aktualny plan lekcji na rok szkolny 2019/2020, listę obowiązujących podręczników oraz informację na temat drzwi otwartych i wywiadówek. W zakładce dziennik elektroniczny znajduję się krótki film, który pomoże Państwu założyć konto w dzienniku elektronicznym. Prosimy o śledzenie komunikatów.
Portal
Biblioteka
09.09.2019
grafika

Biblioteka  szkolna  jest ważnym centrum informacyjnym dla uczniów, nauczycieli , pracowników szkoły, a także rodziców . Biblioteka szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku. Jej zasoby to : lektury, książki z literatury pięknej , literatura dla dzieci i  młodzieży,  literatura popularnonaukowa. Zadaniem biblioteki jest pogłębianie i poszerzanie wiedzy i zainteresowań uczniów, umożliwienie zdobywania wiadomości z różnych dziedzin i przygotowanie się do konkursów. Księgozbiór biblioteki jest sukcesywnie wzbogacany.

Pomieszczenie biblioteki składa się z wypożyczalni oraz czytelni połączonej z pracownią informatyczną, które razem tworzą Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej .

Biblioteka oferuje  również czasopisma tematyczne  przeznaczonych dla uczniów i nauczycieli np.:„Świerszczyk”, „Victor Junior”, „Victor Gimnazjalista”, „Życie Szkoły”, „Biblioteka w szkole”.

Corocznie biblioteka szkolna organizuje konkursy, imprezy czytelnicze, inscenizacje bajek promujące książkę i czytelnictwo. W bibliotece jest wolny dostęp do półek , uczniowie samodzielnie wybierają książki do czytania, mogą przy tym zawsze liczyć na pomoc bibliotekarza.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek   8.00 - 9.00

Wtorek          8.00 - 12.00

Środa            8.00 - 11.00

Czwartek       8.00 - 12.00

Piątek           8.00 - 11.00

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
UONET+ zaloguj-sie.png
slajd-naklo.jpg