Portal
Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w sprawie postępowania rekrutacyjnego na rok 2018/2019
01.02.2018 Łukasz Kiersznicki

W załączniku znajduje się:

Zarządzenie nr 13/2018 Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią z dnia 31 stycznia 2018 roku w sprawie podania do publicznej wiadomości kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, klas I szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Nakło nad Notecią oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria, na rok szkolny 2018/2019.

oraz

Zarządzenie nr 14/2018 Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią z dnia 31 stycznia 2018 roku w sprawie harmonogramu terminów postępowania rekrutacyjnego, postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, klas I i klas sportowych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Nakło nad Notecią, na rok szkolny 2018/2019.