Dla Was wszystko!
15.10.2017 zsslesin2 496
grafika
Powiązane galerie:
grafika
20.10.2017

29

ZS Ślesin

Dla Was wszystko!

"Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku około siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki. I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje całą wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem."(A. Rickman)

Naszym jedynym komentarzem do powyższych słów niech będą słowa WDZIĘCZNOŚCI za to, że w naszej szkole mamy możliwość "malowania " swojego życia w poczuciu swobody, w bezpiecznych granicach, w niezwykłej atmosferze zaufania, spontaniczności i radości z poznawania i doświadczania tegoż życia właśnie.

Droga Pani Dyrektor, Szanowni Nauczyciele, Wyjątkowi Pracownicy Obsługi i Administracji- DZIĘKUJEMY!!!

To właśnie dla Was uczniowie przygotowali, już 13 października 2017r.,  z okazji kolejnego Święta Komisji Edukacji Narodowej, Strefę wyciszenia (choć wiemy, że za długo byście w niej nie wysiedzieli, bo energia Was rozpiera), tabletki na niezmienność ( uwielbiamy Was takimi, jakimi jesteście, nie zmieniajcie się!) oraz najpiękniejsze odznaczenia "Medal Serca", bo przecież ludzie uczący nas, opiekujący się nami to "takie niezwykłe stworzenia", które posiadają dwa serca! (kto nie wierzy, niech zapyta lekarza lub farmaceutę:)

A uczniowski koncert, to już ta wisienka na TORCIE WDZIĘCZNOŚCI!

Samorząd Uczniowski przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Ślesinie

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png