Szanowni Państwo!!! W zakładce dla uczniów i rodziców znajdą Państwo aktualny plan lekcji na rok szkolny 2019/2020, listę obowiązujących podręczników oraz informację na temat drzwi otwartych i wywiadówek. W zakładce dziennik elektroniczny znajduję się krótki film, który pomoże Państwu założyć konto w dzienniku elektronicznym. Prosimy o śledzenie komunikatów.
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
23.06.2019 zsslesin2 469
grafika
Powiązane galerie:

WAKACJE!!!! Właśnie to słowo można było usłyszeć od uczniów, dnia 19 czerwca 2019 roku. W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły z radością uczestniczyli w uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2018/2019. Na sali gimnastycznej poza dziećmi i młodzieżą, zgromadzili się nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz rodzice.

Na wstępie Pani Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie Ewa Miłosierna powitała wszystkich obecnych, podziękowała za wszelki trud włożony w naukę, dzieciom, nauczycielom i rodzicom oraz pogratulowała osiągniętych wyników.

Z rąk pani dyrektor i nauczycieli najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.

Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne oraz dyplomy uznania, za wyniki w nauce i zachowanie.

Statuetka najlepszego ucznia trafiła w ręce Korneli Siei - uczennicy klasy VI, natomiast statuetka najlepszego sportowca powędrowała do Amelii Kaczyńskiej, również uczennicy z klasy VI. Dziewczętom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników w nauce i wybitnych osiągnięć sportowych.

W tym wspaniałym dniu nie zabrakło również chwil wzruszenia, łez, gdyż był to ostani dzień w murach naszej szkoły uczniów klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum, którzy stali się absolwentami i otrzymali Dyplomy Ukończenia Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Przed nimi kolejny etap, nowa droga, życzymy im powodzenia i osiągnięcia swoich zamierzonych celów.

Absolwentów pożegnali uczniowie klasy VII, od których otrzymali ciepłe słowa oraz drobny upominek na pamiątkę.

Najlepsi uczniowie otrzymali także stypendia naukowe za wspaniałe wyniki w nauce oraz stypendia sportowe za szczególne osiągnięcia sportowe.

Całą ceremonię poprowadził uczeń klasy VI Ziemowit Walkowiak, który swoją postawą sprawił, że ta uroczytość miała wspaniały, miły charakter. Serdecznie mu gratulujemy i dziękujemy.

Radzie Rodziców należą się gorące podziękowania za ufundowanie nagród książkowych, statuetek i nakolanników dla drużyny piłki ręcznej w ramach uzupełnienia stroju sportowego, które zostały przekazane na ręce pani Ewy Miłosiernej.

Wszystkim uczniom życzymy miłych i bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu!!!

Materiał: B. Neilitz

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png
slajd-naklo.jpg