Szanowni Państwo!!! W zakładce dla uczniów i rodziców znajdą Państwo aktualny plan lekcji na rok szkolny 2019/2020, listę obowiązujących podręczników oraz informację na temat drzwi otwartych i wywiadówek. W zakładce dziennik elektroniczny znajduję się krótki film, który pomoże Państwu założyć konto w dzienniku elektronicznym. Prosimy o śledzenie komunikatów.
Poloneza czas zacząć....Bal Absolwenta w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
17.06.2019 zsslesin2 692
grafika
Powiązane galerie:
grafika
17.06.2019

61

ZS Ślesin
Pożegnań nadszedł czas...Dnia 14 czerwca 2019r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Ślesinie odbył się uroczysty Bal Absolwenta klasy 8 i klasy 3gim.Pani dyrektor, Ewa Miłosierna w ciepłych i serdecznych słowach powitała Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły. Po wspaniale odtańczonym polonezie, przygotowanym przez p. A. Bon- Pantkowską oraz p. Ł. Kiersznickiego, przyszedł czas na słowo Wychowawców- p. A. Bon- Pantkowskiej oraz p. J.Małysz, uczniowskie wspomnienia i podziękowania, urocze muzyczne występy. Cudowna atmosfera, radość w sercach, z odrobiną refleksji, wypełniły szkolne mury do późnych godzin wieczornych. Wspólna zabawa z rodzicami, gronem pedagogicznym przeminęła tak szybko, jak szybko umknęły szkolne lata absolwentów...
Wzajemnym podziękowaniom nie było końca: za bycie razem, za anegdoty, wydeptane wycieczkowe ścieżki, za sukcesy i doświadczenia, za bezcenne uczenie się na błędach, za więzi, za platońskie: "Dobro, prawdę i piękno"!
Drodzy Absolwenci- bądźcie szczęśliwi, pełni nadziei i otwartego serca!!!
Materiał:J. Małysz
Zdjęcia:B. Neilitz

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png
slajd-naklo.jpg