Pałsztajny to my!
04.10.2017 Łukasz Kiersznicki 346
Powiązane galerie:
grafika
15.10.2017

3

ZS Ślesin

Pałsztajny to my!

Tak, właśnie Pałsztajny! To nazwa nas, grupy kreatywnej działającej w naszej szkole od września w ramach projektu "Innowacyjna edukacja dla szkół w Mieście i Gminie Nakło nad Notecią". Nikt nie wie, co znaczy słowo Pałsztajny, ale nas zaintrygowało. Zresztą, może jutro będziemy nazywać się znów inaczej?

W każdym razie, po kilku godzinach spędzonych już razem na rozwijaniu, pogłębianiu, odkrywaniu, doznawaniu, poszerzaniu, upiększaniu, uaktywnianiu, ubogacaniu, uzewnętrznianiu ...itp, .itd.:) tkwiącej w nas kreatywności , jesteśmy przekonani, że będziemy gotowi podjąć odważniej wiele życiowych wyzwań, a przede wszystkim nie będziemy od razu stwierdzać :"Ja nie wiem", "Nie umiem", " Nie dam rady".
Stwierdziliśmy, że trzeba zachować w sobie dziecko na każdym etapie naszego rozwoju. Chcemy tak jak niegdyś, czerpać radość z poznawania czegoś nowego, chcemy mówic "głupoty", które na tych zajęciach paradoksalnie bardzo nas rozwijają, chcemy być sobą w jeszcze doskonalszej wersji. Zgodnie z hasłem "Wyjść poza ramy", właśnie to robimy! Trzeba odrzucić wiele schematów, skostniałych zasad, szczególnie tych, które krzywdzą otwartość myślenia i ...cieszyć się swoim życiem.

Wszyscy jesteśmy wspaniali, choć niekiedy w różnym czasie to objawiamy :) Kreatywności można się nauczyć!Podpisali:

Pałsztajny wraz ze swoim opiekunem ,panią Joanną Małysz ( która stwierdziła, że jak ktoś powie, iż po tych zajęciach "zwariowaliśmy", to będzie to dla nas komplement !!!)

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
slajd-naklo.jpg
LNU_logo.png
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png