Pałsztajny to my!
04.10.2017 Łukasz Kiersznicki 433
Powiązane galerie:
grafika
15.10.2017

3

ZS Ślesin

Pałsztajny to my!

Tak, właśnie Pałsztajny! To nazwa nas, grupy kreatywnej działającej w naszej szkole od września w ramach projektu "Innowacyjna edukacja dla szkół w Mieście i Gminie Nakło nad Notecią". Nikt nie wie, co znaczy słowo Pałsztajny, ale nas zaintrygowało. Zresztą, może jutro będziemy nazywać się znów inaczej?

W każdym razie, po kilku godzinach spędzonych już razem na rozwijaniu, pogłębianiu, odkrywaniu, doznawaniu, poszerzaniu, upiększaniu, uaktywnianiu, ubogacaniu, uzewnętrznianiu ...itp, .itd.:) tkwiącej w nas kreatywności , jesteśmy przekonani, że będziemy gotowi podjąć odważniej wiele życiowych wyzwań, a przede wszystkim nie będziemy od razu stwierdzać :"Ja nie wiem", "Nie umiem", " Nie dam rady".
Stwierdziliśmy, że trzeba zachować w sobie dziecko na każdym etapie naszego rozwoju. Chcemy tak jak niegdyś, czerpać radość z poznawania czegoś nowego, chcemy mówic "głupoty", które na tych zajęciach paradoksalnie bardzo nas rozwijają, chcemy być sobą w jeszcze doskonalszej wersji. Zgodnie z hasłem "Wyjść poza ramy", właśnie to robimy! Trzeba odrzucić wiele schematów, skostniałych zasad, szczególnie tych, które krzywdzą otwartość myślenia i ...cieszyć się swoim życiem.

Wszyscy jesteśmy wspaniali, choć niekiedy w różnym czasie to objawiamy :) Kreatywności można się nauczyć!Podpisali:

Pałsztajny wraz ze swoim opiekunem ,panią Joanną Małysz ( która stwierdziła, że jak ktoś powie, iż po tych zajęciach "zwariowaliśmy", to będzie to dla nas komplement !!!)

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png