Każda chwila jest dobra na podziękowanie!!!
01.10.2017 zsslesin1 59

Kochani moi aktorzy!

Dzień 4. września 2017 r. był w naszej szkole ważny z dwóch powodów. Po pierwsze- nareszcie skończyły się wakacje i mogliśmy znów przytulić się do murów szkolnych. Po drugie- rozpoczęcie roku szkolnego przybrało u nas gminny charakter. Gościliśmy Pana Burmistrza i innych włodarzy. Ale do rzeczy:) Otóż ta uroczystość nie miałaby tak odświętnej i niepowtarzalnej oprawy gdyby nie pracownicy obsługi i administracji oraz nauczyciele tej placówki, a przede wszystkim gdyby nie Wasze chęci, zaangażowanie, energia! To Wy, w wakacyjne jeszcze przecież ,sierpniowe poranki stawialiście się na próbach, pomagaliście w porządkach i przygotowaniach. Nie straszne Wam było szlifowanie tekstów i rozgrzewki gardeł:) Doceniam to ogromnie.Dziękuję Wam z całego serca, dziękuję, dziękuję!!!

Ps: Ja wiedziałam...Ach, byłam pewna, że mogę na Was liczyć:)

Opiekun kabaretu TECZKA, Joanna Małysz