Projekty gimnazjalne 2017
15.06.2017 Łukasz Kiersznicki 809
grafika
Powiązane galerie:
grafika
15.06.2017

20

ZS Ślesin

Projekty gimnazjalne.


Dnia 12 czerwca w naszej szkole jak co roku, uczniowie klasy II gimnazjum przedstawili przygotowane przez siebie Projekty Gimnazjalne. Temat prezentacji wybierany był przez uczniów. Młodzież podzieliła się na 3 grupy, które wraz z opiekunami przygotowały zgodnie ze swoimi zainteresowaniami projekty, które zaprezentowali przed swoimi kolegami z gimnazjum.
Pierwsza grupa, w której skład wchodzili: Martyna Mateja, Remigiusz Stefański oraz Filip Stanisławski, przedstawiła Projekt pt. "Baśniowe animacje". Praca ich przedstawiała film, który został nagrany przez ich opiekuna, panią Joannę Małysz. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy II SP, którzy mieli okazję wejść z prowadzącymi w tajemniczy świat baśni.
Druga grupa w składzie: Klaudia Fac, Izabela Adamczyk, Jakub Kossamann i Krzysztof Michalski przedstawili Projekt pt. " Karate- Hobby, pasja, styl życia". Ich prezentacja polegała na przybliżeniu pojęcia Karate, co to za sport, na czym polega, jakie są rodzaje. Ciekawostką w ich Projekcie były pytania i odpowiedzi, które udzielił Trener Yamabushi Andrzej Jankowski podczas przeprowadzonego z nim wywiadu oraz pokaz jednego z wielu technik walki przez gościa - młodszego kolegę Mateusza Brzościkowskiego, który od lat trenuje karate. Opiekunem grupy była pani Aldona Bon - Pantkowska, która także przeprowadziła krótki wywiad z jednym z uczniów, z uczestnikiem tego Projektu Krzysztofem Michalskim, który uprawia ten sport i odnosi ogromne sukcesy na Świecie, m.in. w Pucharze Świata Harasuto w Karate Olimpijskim WKS, w kumite indywidualnym kadetów zajął II miejsce zdobywając srebrny medal.
Ostatnią grupą, która się zaprezentowała byli uczniowie: Filip Skarwecki, Filip Koszarski i Kevin Pietryszek. Tematem ich Projektu były " Wady i zalety internetu", uczniowie bardzo szeroko przedstawili pojęcie internetu, jego wykorzystanie w życiu codziennym i zastosowanie, opiekunem była pani Magdalena Mistrzak.
Tekst: Beata Neilitz
Zdjęcia: Beata Neilitz

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png