Gminny Konkurs Literacki
26.05.2017 zsslesin1 358

Uśmiech  zwycięzców!

Z radością informuję, że dwoje uczniów z naszej szkoły : Jaśmina Małysz oraz Igor Mrówczyński, wzięło udział w Gminnym Konkursie Literackim (ogłoszonym przez SP nr 2 w  Nakle nad Notecią) na legendę o swojej miejscowości lub znanych miejscach w naszej gminie. Okazało się,że na konkurs wpłynęło 39 prac! Tym bardziej cieszy mnie sukces moich uczniów!

Opowieści, które ułożyli rzeczywiście nie mogły przejść bez echa. Igor Mrówczyński zajął PIERWSZE miejsce, zaś Jaśmina Małysz zdobyła WYRÓŻNIENIE! Jestem z nich bardzo dumna!!!

Tego dnia, 26 maja 2017 r., odbywał się na terenie nakielskiej szkoły festyn, więć oprócz pięknych nagród książkowych Jaśmina i Igor mieli okazję poszaleć wśród atrakcji festynowych!

Zwycięzcom gratulujemy, a ja nadal, niestrudzenie, nieustannie zachęcam moich uczniów, by rozwijali swoją wyobraźnię, pielęgnowali ją każdego dnia, bo to jest najlepszy skarb w ich twórczym życiu!:)

Joanna Małysz

tenis stołowy1.jpg