W szkole nie tylko nauka.
08.06.2017 Łukasz Kiersznicki 820
grafika
Powiązane galerie:
grafika
08.06.2017

52

ZS Ślesin

W szkole nie tylko nauka.

Dnia 2.06.2017 r. uczniowie klasy III b oraz dzieci zapisane do świetlicy szkolnej miały okazję przeżyć niepowtarzalną szansę spędzenia nocy w szkole. O godz. 18.00 wszyscy zainteresowani akcją z pełnym ekwipunkiem oraz świetnymi humorami zgromadzili się w szkole.

Po zakwaterowaniu w świetlicy, gdzie każdy znalazł dla siebie swoje miejsce do spania, rozłożył, swój śpiwór i podusię, zebraliśmy się na sali gimnastycznej, tam została sprawdzona obecność i przypomniany regulamin oraz zasady spotkania.

Na dobry początek dla chętnych został rozegrany mecz piłki nożnej, a pozostali bawili się w różne zabawy z przyrządami: piłkami, skakankami, obręczami itp.

Po szaleństwach wszyscy uczniowie mieli chwilę na odpoczynek w ramach zregenerowania sił, kiedy to mogli zjeść posiłek. Następnie dzieci wzięły udział w Quizie wiedzowym, zostali podzieleni na 4 grupy, które dzięki współpracy i posiadanej wiedzy zdobywały liczne punkty konkurując z pozostałymi. Wszyscy uczestnicy wykazali się niesamowitą znajomością wiadomości z różnych dziedzin.

Po Quizie dzieci miały czas na zabawę i grę we własne gry planszowe oraz pogaduchy. To jednak nie był koniec, wszyscy zostali podzieleni na 2 grupy i wystartowali w wyścigach rzędów wykazując się niesamowitą zwinnością i szybkością, konkurując z drużyną przeciwną. Rywalizacja była zawzięta, wszyscy wspaniale się bawili, uśmiech nie schodził nikomu z twarzy, zabawa była na całego.

W ramach nagrody za aktywny udział wszyscy uczestnicy mogli wyszaleć się na dyskotece, przy ulubionych, wybranych utworach.

Po tanecznych figlach dzieci poszły przebrać się w piżamki i umyły ząbki. W ramach integracji uczniów z różnych klas wszyscy razem wzięli udział w karaoke śpiewając znane utwory dziecięce. Zabawa była świetna, każdy mógł wykazać się umiejętnościami wokalnymi.

Jak to z reguły bywa na zakończenie miłego wieczoru, spotkania na dobranoc, wszyscy obejrzeli filmy „Smerfy2” oraz „ Krudowie”. Jednak dla niektórych uczestników dzień nie skończył się tak szybko, rozmowy trwały prawie do rana. O godz. 7.00 wszyscy wstali, posprzątali i udali się z rodzicami do domu.

Opiekunami i organizatorkami akcji były p. Kamila Malikowska i p. Beata Neilitz, które serdecznie dziękują dzieciom, które sprawiły, że atmosfera akcji była fantastyczna oraz p. Zenkowi Szpotańskiemu za wszelką pomoc w przygotowaniach organizacyjnych.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Darmowy licznik odwiedzin
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
UONET+ zaloguj-sie.png